מידע נוסף

קבל

המערכת שמשנה את עולם הגיוס

פירמידת המוטיבציות

 

אנלייזר פיתחה את "פירמידת המוטיבציות" לאחר שנים של מחקר ובשיתוף חוקרים מהאקדמיה. מערכת אינטרנטית, פשוטה, קלה לשימוש, כדאית כלכלית ומדויקת הרבה יותר מכל האלטרנטיבות הקיימות בשוק. המערכת בודקת את התאמתו של המועמד לתרבות ולסגנון של הארגון אליו הוא מועמד.

"פירמידת המוטיבציות" הינה:

כלי אבחוני היוצר פרופיל של ערכי הנבדק ואישיותו ומשווה אותם עם הפרופיל של הארגון ושל התפקיד איליו הוא מיועד. הלימה בין הפרופיל הארגוני לפרופיל של המועמד מובילה לביצועיים גבוהים, לטווח העסקה גדול יותר ולשביעות רצון הדדית. חוסר הלימה בין מוטיבציות המועמד לפרופיל הארגוני תגרור ביצועים נמוכים, רצון לעזוב את הארגון ושביעות רצון נמוכה של העובד.

פירמידת המוטיבציות הינה בראש ובראשונה כלי שמעניק למשתמש חוויה אישית שונה מכל כלי אבחוני מוכר אחר ומאפשר לנבדק לקבל במהירות בקלות ובאופן שונה תמונה מקיפה של אישיותו. לאתר את חוזקותיו ואת חולשותיו, לדעת איזה סוגי ארגונים מתאימים לו ובאיזו סביבה יקלט ביתר קלות. בנוסף הכלי מעניק לנבדק "טיפים" שונים שיעזרו לו באופן ממוקד לשפר את קורות חייו ולהתראיין ביתר הצלחה.

הכלי מתאים גם לעבודה אבחונית בארגון, לאיתור בעיות מוטיבציה ולאיתור צרכי הדרכה

על פי מחקר ומעקב של שנים במספר חברות וארגונים מובילים תוקף הניבוי של הכלי שפותח ביחס לסיכויי הצלחתם של הנבדקים בתפקיד הינו כ-80%! שימוש באנלייזר  מבטיח לארגון עלות נמוכה בהרבה של גיוס כושל מחד, ושל התאמה ונאמנות ארגונית גבוהה בהרבה של העובדים שגויסו מאידך. בדרך זו מרוויח הארגון במספר אופנים:

  • משלם הרבה פחות על תהליכי גיוס ומיון עובדים
  • מקל, מפשט ומאיץ את תהליכי הגיוס  
  • משלם פחות על תחלופת עובדים ומבטיח הלימה גבוהה יותר של עובדיו לתפקיד ולתרבות הארגונית.
  • מאתר ומאבחן קשיים מוטיבציוניים בארגון ומאפשר טיפול בהם.
  • מסייע במיפוי ארגוני ובכלל זה פערים בין קבוצות עבודה וצרכי הדרכה

 

הכלי מתאים לכל ארגון שמעוניין לפשט ולייעל את תהליכי הגיוס שלו, ובמיוחד לארגונים המגייסים מספר רב יחסית של עובדים למרכזי שרות, call centers ודומיהם.

 

המשוב שקיבלתי חשף את אישיותי בדיוק מעורר השתאות. מאחר והדוח היה כל כך מדויק, חשתי שאני סומך על הכתוב ומקבל את הניתוח באופן מידי ומלא.

TRY THE ANALYZER NOW, THE TOOL THAT WILL HELP YOU CHANGE YOUR CAREER