פירמידת המוטיבציות- גלה מה מאפיין ומניע אותך במקום העבודה

שלום רב ותודה רבה על השתתפותך,
לפניך 40 תכונות ופרמטרים המניעים ומאפיינים אנשים בעבודתם.
עליך לדרג אותם על פי השאלה: עד כמה הפרמטר/ התכונה הזו מאפיינת אותי.
טווח האפשרויות נע בין ה"תכונה המאפיינת אותי ביותר" לבין "התכונה המאפיינת אותי ברמה הנמוכה ביותר". כל תיבה מקבלת פרמטר/תכונה אחת בלבד. למשל, רק שתי תכונות יכולות להיות משובצות כ"תכונה המאפיינת אותי ביותר".

1. כדי להקל עליך את הליך השיבוץ, מומלץ למקם את התכונות הקיצוניות ביותר בתחילה.
2. שיבוץ התכונות מתבצע על-ידי גרירה של תכונה/פרמטר באמצעות העכבר. יש לגרור את התכונות ולשבץ אותן במקום המתאים לך ביותר בפירמידה.
3. באם יותר נוח לך או שיש בעיה בגרירת התכונות למקומן- באפשרותך ללחוץ על אפשרות של "סמן ושבץ". ניתן לסמן כל תכונה ע"י לחיצה על העכבר ואז לחיצה נוספת בתוך הפירמידה, תשבץ אותה במקום שבחרת. סמן ושבץ


על ידי גרירה של תכונה באמצעות העכבר מקם כל תכונה במקום המתאים בתיבה. טווח האפשרויות נע בין ה"תכונה המאפיינת אותי ביותר" לבין "התכונה המאפיינת אותי ברמה הנמוכה ביותר". כל תיבה מקבלת תכונה אחת בלבד. למשל, רק שתי תכונות יכולות להיות משובצות כ"תכונה המאפיינת אותי ביותר". כדי להקל עליך את הליך השיבוץ, מומלץ למקם את התכונות הקיצוניות ביותר בתחילה.

1. סדר את התכונות על פי התאמה.

2. גרור את התכונות ושבץ אותן במקום המתאים לך ביותר בפירמידה.

Done
המשוב שקיבלתי חשף את אישיותי בדיוק מעורר השתאות. מאחר והדוח היה כל כך מדויק, חשתי שאני סומך על הכתוב ומקבל את הניתוח באופן מידי ומלא.

TRY THE ANALYZER NOW, THE TOOL THAT WILL HELP YOU CHANGE YOUR CAREER